Odkwaszanie

Kuracja odkwaszająca organizm

Na czym polega kuracja?

W trakcie kuracji dochodzi do przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, a co za tym idzie do polepszenia przemian metabolicznych.
Dzięki kuracji chudniemy trwale i bez tzw. efektu „jojo”.        
W trakcie procesu odchudzania wspieramy organizm, a nie walczymy z nim, dzięki temu odpowiednio odżywiony wraca on do optymalnych warunków funkcjonowania. 
Proces przebiega bez uczucia głodu, jest prosty i bardzo skuteczny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także dzieci.
 

Jak dochodzi do zakwaszenia organizmu?

 
Jedząc i pijąc, dostarczamy organizmowi niezbędne składniki mineralne, potrzebne do utrzymania stanu równowagi kwasowo-zasadowej. Prawidłowe środowisko kwasowo-zasadowe jest jednym z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Jeśli spożywamy zbyt duże ilości produktów kwasotwórczych, do których należą m.in. białka zwierzęce, węglowodany (np. cukier, mąka, jasny ryż, makaron), tłuszcz, kawa, czarna herbata, alkohol i nikotyna, w organizmie może powstać nadmiar kwaśnych pozostałości przemiany materii.
Poziom kwasów we krwi może ulec zwiększeniu również w wyniku stresu, pośpiechu, nadmiaru przyjmowanych leków, braku ruchu lub zbyt dużego wysiłku fizycznego.
 

Co powoduje zakwaszenie organizmu?

 
Kwasy powodują starzenie się tkanek, zmarszczki, bóle i opuchnięcia, ponieważ organizm zatrzymuje wodę, aby je rozcieńczyć i zapobiec zniszczeniom. Jeżeli jesteś zakwaszony organizm wyraźnie to komunikuje.
Bóle głowy, niestrawność, problemy skórne, częste zaziębienia, zawroty głowy, nudności, osłabienie fizyczne to tylko niektóre, najczęściej występujące objawy nadmiernej kwasowości. Zakwaszony organizm traci bardzo wiele energii, aby z trudem utrzymać prawidłowe pH krwi; ta energia mogłaby być użyta na przykład do likwidowania nadwagi.
UWAGA: Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych chorób takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga, a także może być przyczyną wielu dolegliwości: ogólnego zmęczenia, braku koncentracji, zaburzeń snu, napięć nerwowych, depresji, częstych infekcji, zaparć, łamliwości paznokci i wypadaniu włosów.
 

Jak przebiega proces kuracji odkwaszająco odchudzającej?

 
Zdajemy sobie sprawę, że proces odchudzania to trudne wyzwanie dla każdego. W pierwszej kolejności pomagamy poprzez odpowiednią edukację znaleźć motywację opartą na zatroszczeniu się o własne zdrowie. Istotne jest, aby osoba spojrzała na siebie obiektywnie i swoją nadwagę potraktowała jako spore zagrożenie dla swojego zdrowia, a nawet życia.
Kolejnym etapem jest stworzenie odpowiedniego programu odżywiania wspartego najwyższej jakości suplementami, którego zadaniem będzie pomoc dla zakwaszonego i nieodpowiednio odżywionego organizmu. 
Przez cały ten czas jesteśmy z Tobą, wspierając i pomagając osiągnąć zamierzone cele dotyczące wagi idealnej, czyli wagi odpowiedniej dla danej budowy ciała. Naszym wspólnym celem jest Twoje lepsze zdrowie.
W chwilach kryzysu motywacyjnego staramy się znaleźć razem z Tobą odpowiednie spojrzenie na zaistniały problem i go rozwiązać.
 

Co jeszcze możesz zyskać odkwaszając organizm?

  • utratę wagi
  • lepszy nastrój i radość
  • obniżenie cholesterolu
  • ustabilizowane wydzielanie insuliny
  • zwiększenie aktywności życiowej
  • obniżenie ciśnienia
  • poprawa wyglądu skóry
  • uregulowanie pracy układu trawiennego
  • bardzo duże obniżenie ryzyka rozwoju chorób nowotworowych
  • jeżeli cierpisz na schorzenia  stawów jest duże prawdopodobieństwo, że zapomnisz co to ból i problem z porannym rozruchem
 

Potwierdzona skuteczność!

 

Copyright © 2014 Natural-Way. All rights reserved