O nas

Od 10 lat w Natural Way zajmujemy się medycyną naturalną .       
Naszym klientom oferujemy:
- badania wykorzystując innowacyjne rozwiązania diagnostyczne (DiacomAnalizator HBS, Test aparatem SALVIA),dzięki czemu potrafimy rozpoznać przyczynę dolegliwości,  precyzyjnie namierzyć problem, zlokalizować patogeny, oszczędzić pieniądze na drogie badania laboratoryjne, oszczędzić czas i nerwy. 
- pomiar za pomocą skanera HBS niedoboru witamin , minerałów, enzymów, koenzymów, obecności metali ciężkich w organizmie.
- terapię biorezonansem, wykorzystując fale milimetrowe (zobacz filmik w Galerii), dzięki  której jest możliwość likwidacji stwierdzonych patogenów oraz wzmocnienia organizmu.
-  poradnictwo żywieniowe – zmiana jadłospisu i nawyków żywieniowych, wprowadzenie pewnych modyfikacji w żywieniu w dużym procencie pozytywnie wpływa na stan organizmu i poprawia ogólne samopoczucie.
­ - Food Detective - test na nietolerancję pokarmową – dzięki czemu możesz dowiedzieć się, które z pokarmów, które spożywasz Ci szkodzą i możesz je wyeliminować i poczuć się lepiej.           
Posiadamy rewelacyjną kurację odkwaszającą.
- bezpłatne wykłady
 
Po wykryciu przyczyn dolegliwości oferujemy rozwiązania w postaci naturalnych kuracji ziołowych i suplementacyjnych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo naturalne produkty, które wspomagają, odtruwają i wzmacniają organizm.
Nasza wiedza i doświadczenie  przyczyniły się do poprawy stanu zdrowia kilkuset osób. Nasi klienci w większości polecają nas tzw. pocztą pantoflową za co jesteśmy bardzo wdzięczni. 
 
Pracując w temacie diagnostyki i medycyny holistycznej pomogliśmy już wielu osobom z problemami nowotworowymi, niepłodnością, chorobami skórnymi, sercowo-naczyniowymi , dzięki naszym poradom wiele dzieci nabrało odporności i prawidłowo się rozwija. 
 
Wszystko robimy z wielką pasją i przyjemnością.  Z wykształcenia jesteśmy zielarzami i dietetykami, posiadamy europejski certyfikat diagnostyczny.
 

Copyright © 2014 Natural-Way. All rights reserved